Echipa Service

Echipa de service

 

S.C. TEHNOLAND S.R.L.

Marian Ciutacu – Sef Service                                       Calin Nicolau – Mecanic Service                                  Marian Stemate – Mecanic Service

tel. : (0723) 368 624                                                       tel. : (0730) 559 118                                                         tel. : (0722) 146 828

e-mail: marian.ciutacu@tehnoland.ro                        e-mail: calin.nicolau@tehnoland.ro                             e-mail :marian.stemate@tehnoland.ro

Marin Ionita – Mecanic Service                                     Marius Radu – Mecanic Service                                     Valentin Geanica – Mecanic Service

tel. : (0728) 313 405                                                        tel. : (0729) 145 261                                                         tel. : (0723) 229 057

e-mail: marin.ionita@tehnoland.ro                              e-mail: marius.radu1986@gmail.com                         e-mail: valentin.geanica@gmail.com

                                                                                               

Tehnoland © 2018 - Toate drepturile rezervate | Web design by webdesignagency.ro